Desserts

Filter By

Chocolate Chip Naan

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Parle-G Ice Cream Sandwich

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Rose Falooda

Regular Price
$6.25
Sale Price
$6.25
Regular Price
Unit Price
per 

Kesar Falooda

Regular Price
$6.25
Sale Price
$6.25
Regular Price
Unit Price
per 

Khas Falooda

Regular Price
$6.25
Sale Price
$6.25
Regular Price
Unit Price
per 

Dry Fruit Falooda

Regular Price
$6.25
Sale Price
$6.25
Regular Price
Unit Price
per 

Vanilla Ice Cream

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Chocolate Ice Cream

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Chickoo Ice Cream

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Pineapple-Orange Ice Cream

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Mango Ice Cream

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Tutty Fruity Ice Cream

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Kesar Badam Pista Ice Cream

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Kaju Draksh Ice Cream

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Malai Kulfi

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Kesar Kulfi

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Pista Kulfi

Regular Price
$4.95
Sale Price
$4.95
Regular Price
Unit Price
per 

Malai Kulfi with Falooda

Regular Price
$5.95
Sale Price
$5.95
Regular Price
Unit Price
per 

Pista Kulfi with Falooda

Regular Price
$5.95
Sale Price
$5.95
Regular Price
Unit Price
per 

Kesar Kulfi with Falooda

Regular Price
$5.95
Sale Price
$5.95
Regular Price
Unit Price
per 

Gulab Jamun

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Ras Malai

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Gajar Halwa

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Hot Mohantal

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Jalebi

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Shreekhand

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Puran Poli

Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per